Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Şirketimiz bir aile şirketi olup ticari faliyetine 1996 yılında oto alım satım ticareti ile başladık.2000 yılının kasım ayında Opet ve Aygaz bayiliği ile Yeni Mahalle Finike yolu üzerindeki istasyonumuzu açarak akaryakıt sektörüne giriş yaptık. Opet ve Aygaz ile olan işbirliğimizi geliştirerek 2006 yılında Kumluca - Antalya yolu üzerinde ikinci akaryakıt şubemizi ve restaurantımızı hizmete sunduk.2008 yılında Temel Eğitim Mahallesinde üçüncü akaryakıt istasyonumuzu açtık.

2007 yılında ilçemiz de bulunan tarım sektörünün ihtiyacı olan fide talebini karşılamak için 22.000 m2 kapalı alana sahip Dalgıçlar Fide’yi hizmete açtık.

2012 yılında hızla büyüyen Kumluca’daki inşaat sektöründeki talebi değerlendirerek fide üreticiliğinden çıkarak yatırımlarımızı inşaat sektörüne aktardık.

Çağımızın gereksinimi olan iletişim sektörüne 2012 yılında Turkcell İletişim Merkezi ile Kumluca’da hizmete başladık. 2013 yılında Antalya Muratpaşa İlçesinde Yıldız ve Güzel Oba Mahallelerinde iki adet daha Türkcell İletişim Merkezi açarak sektörde üç şube ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Halen şirketimiz akaryakıt, inşaat, restaurant ve iletişim sektörlerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Faaliyette bulunduğumuz alanlarda müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak, bireye ve topluma saygılı değerler üretmeyi esas alan yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimizle en iyi şekilde değerleri yönetmek.

DALGIÇLAR GRUP

Dalgıçlar Petrol

Opet Akaryakıt İstasyonları

Dalgıçlar Yapı

Modern Yapılar

Gülbeyaz Restaurant

Keyifli Dakikalar

Alyans İletişim

Telekominikasyon Çözümleri