Haber Arşivi

Opet Antalya Bölge Müdürü Taylan Akman ve Opet Antalya Saha Müdürü Serkan kılıç, Opet Dalgıçlar Petrol'ün, Bölge sıralamasında 1. olmasından dolayı Kumluca'ya gelerek personele ödüllerini verdi. Dalgıçlar Petrol'ün en eski bayilerinden olduğunu hatırlatan bölge müdürü Akman, "Opet Dalgıçlar Petrol, B ölge değerlendirmesinde dereceye girerek bizlere ve bölgemize gurur vermiştir. Bu bağlamda Dalgıçlar Petrol personeline, Opet Petrolcülük adına bir ödül vermiş olduk. Sağolsun bayiimiz de personelini ödüllendirerek moral ve motivasyona destek oldular. Bundan sonra bu yörede ve Antalyamız'da daha başarılı günler diliyoruz" dedi. Akman'dan sonra Opet Dalgıçlar Petrol adına konuşan Mehmet Dalgıç, "Firmamıza derece getiren tüm personelimizi tebrik ediyorum. Müşteri memnuniyeti açısından elimizden gelen hizmeti vermeye çalışıyoruz. Çıtayı her zaman yukarı taşımaya gayret gösteriyoruz. En iyisi olmak için çalışmaya devam edeceğiz. Tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.
4/19/2016 12:47:52 PM
Alyans İletişim Kumluca Şubemiz Yeni Konseptiyle, Yeni Adresinde.Merkez Mahallesi Halil Çıvgın Caddesi No:1 (Eski Yapı Kredi Şubesi)
11/24/2015 3:41:19 PM
TOPALOĞLU KONUTLARI : Dalgıçlar Yapı Yeni Mahalle Mimar Sinan Okulu yanında 2. etap olan Topaloğlu Konutları projesi tamam olup lansman fiyatları ile satışa sunulmuştur....
4/10/2015 2:26:32 PM
PIRLANTA KONUTLARI : Pırlanta Konutları A ve B blok inşaat projemiz Eski Cami Mahallesi Orman Yolu Sokakta başlamıştır. Projemizden Sizin için uygun olan yeri ayırtmak için Dalgıçlar Yeni Mahalle (opet 1) istasyonumuza kahve içmeye bekleriz.....
4/10/2015 2:19:17 PM
Opet Antalya Bölge Müdürü Taylan Akman ve Opet Antalya Saha Müdürü Gürhan Barış, Opet Dalgıçlar Petrol'ün, Türkiye sıralamasında ilk 3'e girmesinden dolayı Kumluca'ya gelerek personele ödüllerini verdi. Dalgıçlar Petrol'ün en eski bayilerinden olduğunu hatırlatan bölge müdürü Akman, "Opet Dalgıçlar Petrol, Türkiye değerlendirmesinde dereceye girerek bizlere ve bölgemize gurur vermiştir. Bu bağlamda Dalgıçlar Petrol personeline, Opet Petrolcülük adına bir ödül vermiş olduk. Sağolsun bayiimiz de personelini ödüllendirerek moral ve motivasyona destek oldular. Bundan sonra bu yörede ve Antalyamız'da daha başarılı günler diliyoruz" dedi. Akman'dan sonra Opet Dalgıçlar Petrol adına konuşan Adem Dalgıç, "Firmamıza derece getiren tüm personelimizi tebrik ediyorum. Müşteri memnuniyeti açısından elimizden gelen hizmeti vermeye çalışıyoruz. Çıtayı her zaman yukarı taşımaya gayret gösteriyoruz. En iyisi olmak için çalışmaya devam edeceğiz. Tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.
9/16/2014 1:03:22 PM
Güne iyi bir başlangıç için Gülbeyaz Restaurant'a açık büfe kahvaltıya bekliyoruz.
9/1/2014 5:25:33 PM
Turgut Reis Konutları; Turgut Reis Konutlarının lansman fırsatlarıyla satışı başlamıştır.
9/1/2014 3:57:53 PM